PEŁNY ZAKRES USŁUG GEODEZYJNYCH DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI
Skanowanie dokumentów - Digitalizacja dokumentów cennik w Warszawie od firmy Geo-Osnowa
 1. Główna
 2. Usługi geodezyjne

Skanowanie i digitalizacja dokumentacji kartograficznej

Cyfrowe archiwum jest coraz częściej wdrażanym rozwiązaniem zarówno wśród firm jak i urzędów. Digitalizacja dokumentów jest przydatna wszędzie zwłaszcza tam, gdzie konieczne jest przechowywanie sporej ilości akt pracowniczych, rozliczeń, faktur czy dokumentów kartograficznych. Natomiast do końca 2020 roku digitalizację dokumentacji muszą przeprowadzić wszystkie jednostki państwowe, zajmujące się geodezją i kartografią.

Skanowanie dokumentów – na czym polega?

W prowadzeniu i kompletowaniu archiwum konieczne jest wdrażanie coraz bardziej innowacyjnych rozwiązań, które nie tylko ułatwią znajdowanie właściwych dokumentów, ale pozwolą również oszczędzać czas i powierzchnie biurowe. Dlatego najlepiej, jeśli każdy dokument jest skanowany i poddany obróbce cyfrowej. Digitalizacja ułatwia działanie nie tylko firm, ale i urzędów. Przy dużej ilości dokumentów potrzebne jest wygospodarowanie sporego metrażu na archiwum. Natomiast jeśli konieczne jest katalogowanie dokumentów nawet sprzed 10 lat, to nie tylko może brakować na to wolnej przestrzeni, ale coraz trudniej jest znaleźć niezbędne materiały, jak i zapobiegać ich zgubieniu czy uszkodzeniu.

Digitalizacja natomiast:

 • ułatwia przechowywanie dokumentów,
 • pozwala na szybkie znalezienie wymaganych materiałów,
 • zapobiega ich zniszczeniu czy zagubieniu.

Digitalizacja dokumentów kartograficznych

Cyfryzacja i digitalizacja dokumentów urzędowych musi odbywać się w szczególnych warunkach. Ważne jest bezpieczeństwo i zachowanie pełnej poufności. Dlatego dokumenty urzędowe warto zdigitalizować z zaufaną firmą, np. Geo – Osnowa. Skanowanie dokumentów przeprowadzona przez firmę Geo – Osnowa obejmuje:

 • bezpieczny transport pełnej dokumentacji do naszego biura,
 • przestrzeganie wszystkich wymogów, zapisanych w Rozporządzeniu Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 5 września 2013 r. w sprawie organizacji i trybu prowadzenia państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego,
 • dbałość, by dokumenty nie zostały uszkodzone i bezpiecznie wróciły na miejsce,
 • stworzenie profesjonalnej bazy danych, w której każdy dokument będzie znajdował się we właściwym katalogu,
 • wykorzystanie odpowiedniego sprzętu do skanowania, dzięki czemu zapewniamy pełne wsparcie przy różnych formatach oraz szybki czas realizacji.

Digitalizacja dokumentów – cennik

Materia skanowania dokumentów jest bardzo obszerna. Dzięki temu mogą Państwo obróbce cyfrowej poddać zarówno:

 • skoroszyty,
 • mapy w większym formacie,
 • czy mniejsze dokumenty.

Ilość i rodzaj dokumentów ma bezpośrednie przełożenie na koszt całego przedsięwzięcia. Jeśli potrzebują Państwo sprawnej firmy, która szybko i rzetelnie zdigitalizuje całą dokumentację kartograficzną lub jeszcze Państwo nie spełnili obowiązku, wynikającego z Rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 5 września 2013, to firma Geo – Osnowa zapewni w każdym przypadku pełne wsparcie. Digitalizacja dokumentów cennik może mieć jednak bardzo różny. Proszę skontaktować się z nami w celu ustalenia szczegółów. Wiedząc, jak duże mają Państwo archiwum, przygotujemy zarówno kosztorys oraz podamy przybliżony czas realizacji cyfryzacji.

 • Digitalizacja dokumentów formatu A4 od 0,45 zł/str.
 • Digitalizacja dokumentów formatu A5 od 0,45 zł/str.
 • Digitalizacja dokumentów formatu A6 od 0,35 zł/str.

Chętnie negocjujemy cenę!

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub e-mail.

+48 22 390 62 84

biuro@geo-osnowa.pl

Głosów: 60