PEŁNY ZAKRES USŁUG GEODEZYJNYCH DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI
Geodeta Gdańsk, usługi geodezyjne Gdańsk od firmy Geo-Osnowa
  1. Główna
  2. Usługi geodezyjne

Geodeta Gdańsk

Choć geodezja głównie kojarzy się z przeliczaniem powierzchni ziemi i tworzeniem map, to zakres wykonywanych usług przez geodetę, jest znacznie szerszy. Geodeta jest niezbędny przy budowie domu, kupnie nieruchomości czy jej podziale. Również bez fachowego oka i sprzętu geodety nie zostanie wybudowana żadna droga czy inny obiekt budowlany. Geodeta będzie przydatny również przy inwentaryzacji powykonawczej i sporządzeniu nowych granic.

Usługi geodezyjne w Gdańsku

Działając zgodnie z Ustawą z dnia 17 maja 1989 roku – Prawo geodezyjne i kartograficzne, a także posiadając wszystkie niezbędne uprawnienia do realizowania wszelkich zadań, związanych z geodezją i kartografią, firma Geo – Osnowa zapewnia profesjonalne i pełne wsparcie na terenie Gdańska w zakresie:

  • tworzenia wszelkiego rodzaju map (zarówno projektowych, sytuacyjno – wysokościowych jak i opiniodawczych),
  • kompleksowych usług, związanych z budową nieruchomości, w tym wytyczenia budynków i obiektów, czy powykonawczą inwentaryzację geodezyjną,
  • wytyczanie nowych granic, a także podział nieruchomości na dwie i więcej działek,
  • obliczanie mas ziemnych.

Tego rodzaju usługi geodezyjne w Gdańsku profesjonalnie i szybko mogą Państwo wykonać, korzystając z wieloletniego doświadczenia i nowoczesnego sprzętu firmy Geo – Osnowa.

Wymierzymy, wydzielimy, doradzimy

Jeśli interesuje Państwa geodezja w Gdańsku i jego okolicach, to zdecydowanie Geo – Osnowa jest trafnym wyborem. Z naszej wiedzy i doświadczenia warto jednak korzystać już na etapie planowania kupna działki budowlanej. Zweryfikujemy bowiem, czy oferta wielkości działki zgodna jest ze stanem faktycznym bądź sprawdzimy poziom wód gruntowych, co jest ważne, zwłaszcza przy planowaniu podpiwniczenia domu. Jeśli chodzi o geodezję w Gdańsku, to z powodzeniem również zajmiemy się obsługą większych inwestycji, jak np. budową drogi czy osiedla domków jednorodzinnych. Nasze wsparcie oferujemy również przy konieczności wyjaśniania sporów, czy potrzebie uzyskania informacji na temat gruntów, rzeźby terenu bądź wielkości hałd.

Zapewniamy najlepszych geodetów.

Zajmując się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych, dbamy, by nasi geodeci posiadali wszystkie ważne uprawnienia, a także wszelkie pomiary wykonywali najwyższej jakości sprzętem. Kierujemy się zasadą, że każde zadanie musi być wykonane profesjonalnie, precyzyjnie i rzetelnie. Mamy świadomość, że geodeta Gdańsk musi również perfekcyjnie znać. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by każdy pracujący geodeta w Gdańsku znał jego obszary, a także potrafił szybko i sprawnie zrealizować wszelkie wymagane formalności w urzędach. Kolejnym priorytetem, którym kierujemy się w naszej pracy, jest bowiem pełne zadowolenie klienta. To natomiast idzie w parze z szybką realizacją zlecenia i fachową pomocą na każdym etapie działań.

Chętnie negocjujemy cenę!

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub e-mail.

+48 22 390 62 84

biuro@geo-osnowa.pl

Głosów: 507