PEŁNY ZAKRES USŁUG GEODEZYJNYCH DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI
Geodeta Legionowo, usługi geodezyjne Legionowo od firmy Geo-Osnowa
 1. Główna
 2. Usługi geodezyjne

Geodeta Legionowo

Czym się kierować przy wyborze geodety i na co zwracać uwagę przy cenach? Dobra współpraca z geodetą, powinna przebiegać szybko i sprawnie, ale przede wszystkim rzetelnie. Jeśli szukają Państwo w Legionowie geodety, firma Geo – Osnowa z pewnością spełni wszystkie oczekiwania.

Usługi geodezyjne Legionowo

Nie tylko indywidualni inwestorzy przy budowie domu czy wytyczaniu nowych granic działki potrzebują skorzystać z usług geodety w Legionowie. Coraz częściej firmy zainteresowane są np. przeliczeniem kubatury hałd materiałów budowlanych czy ziemi.

Poszukiwany jest też w Legionowie geodeta, który obliczenia wykona cyfrowo, przy użyciu najnowszego sprzętu.

W oparciu o ważne zezwolenia i nowoczesny sprzęt firma Geo – Osnowa wykonuje następujące usługi geodezyjne w Legionowie:

 • tworzenie map zasadniczych, do celów projektowych, a także do celów prawniczych,
 • inwentaryzacja powykonawcza budynku, wraz z wykonaniem mapy,
 • inwentaryzacja wszelkich obiektów liniowych,
 • wydzielanie mniejszych nieruchomości,
 • wszelkie działania związane z granicami działki - wytyczenie, wznowienie, przemierzenie,
 • wszelkie pomiary kubatury hałd czy składowisk bądź objętości mas ziemnych,
 • tyczenie tras drogowych,
 • realizacja inwentaryzacji powykonawczej,
 • prace związane z wytyczeniem nasypów czy wykopów.

Tani geodeta Legionowo

Mamy świadomość, że każdy, kto szuka geodety w powiecie legionowskim, weryfikuje również ceny usług. Dlatego naszym celem jest dostarczanie usług na wysokim poziomie wykonawczym, ale w miarę niskim, jeśli chodzi o ceny. Nasz geodeta w Legionowie cennik jednak przedstawi dopiero po zapoznaniu się z dokumentacją i charakterem zlecenia. Dlatego jesteśmy otwarci na kontakt i przedstawienie szczegółów. Nie ukrywamy, że niektóre przedsięwzięcia wymagają większych nakładów finansowych. Ceny są też uzależnione od regionu i z pewnością geodeta w powiecie legionowskim będzie tańszy niż w powiecie warszawskim czy we wrocławskim. Wszystkie te czynniki bierzemy pod uwagę, a przy konieczności wykonania większej ilości zleceń, np. przy budowie domu, gdzie trzeba wykonać mapy, wytyczyć budynek i dokonać geodezyjnej inwentaryzacji, z pewnością ceny będą niższe.

Geodezja w Legionowie

Chcą państwo sporządzić mapy bądź podzielić nieruchomość na mniejsze działki i dlatego interesuje Państwa tani geodeta w Legionowie? Firma Geo – Osnowa jest do Państwa dyspozycji. Nasze ceny są dopasowane do oferowanych przez nas usług. Łącznie z oprawą prawną, doradztwem, jak i wsparciem technicznym, gwarantujemy rzetelne i dokładne wykonanie zlecenia. Zarówno cennik geodety w Legionowie, jak i zakres wykonywanych przez nas usług chętnie omówimy telefonicznie bądź drogą mailową.

Chętnie negocjujemy cenę!

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub e-mail.

+48 22 390 62 84

biuro@geo-osnowa.pl

Głosów: 502