PEŁNY ZAKRES USŁUG GEODEZYJNYCH DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI
Geodeta Ostrołęka, usługi geodezyjne Ostrołęka od firmy Geo-Osnowa
  1. Główna
  2. Usługi geodezyjne

Geodeta Ostrołęka

Zakres prac geodezyjnych na terenie Ostrołęki z powodzeniem mogą Państwo zlecić naszej firmie – Geo – Osnowa. To firma, która wykona każde usługi geodezyjne w Ostrołęce, niezależnie od stopnia skomplikowania sprawy.

Usługi geodezyjne Ostrołęka

Swoje usługi oferujemy zarówno dla prywatnych inwestorów, jak i firm budowlanych, deweloperów czy publicznych urzędów. Jeśli niezbędny jest geodeta w Ostrołęce do:

  • podziału nieruchomości,
  • tyczenia obiektów budowlanych,
  • sporządzenia różnego rodzaju map geodezyjnych,
  • a nawet pomiaru objętości mas ziemnych,

to firma Geo – Osnowa jest właściwym partnerem w tym zakresie.

Nasz geodeta w Ostrołęce również:

  1. wznowi granice,
  2. wytyczy trasy drogowe,
  3. sporządzi inwentaryzację powykonawczą,
  4. przygotuje pełną dokumentację geodezyjną.

Geodeta cennik

Nasze prace mogą dotyczyć albo stricte przeprowadzenia wszelkich pomiarów w terenie, albo również zrealizowania formalności w wydziale geodezji i kartografii w Ostrołęce. Od tego, jak i stopnia skomplikowania sprawy uzależniona też będzie końcowa cena naszych prac. Jaki geodeta cennik zaoferuje, mogą Państwo sprawdzić na naszej stronie, jednakże dopiero po zweryfikowaniu zakresu zlecenia, możemy przedstawić konkretne ceny.

Gdzie formalności?

Między innymi przy budowie domu, czy konieczności uzyskania mapy zasadniczej konieczna jest wizyta w wydziale geodezji i kartografii w Ostrołęce. Nic jednak nie zrealizujemy bez skompletowania odpowiedniej dokumentacji. By więc nie biegać kilka razy do urzędu, a sprawie nadać szybszy bieg, warto całość zlecić geodecie. Czasem w zakres prac geodety wchodzą również kwestie prawne, zwłaszcza przy konflikcie o granice nieruchomości. Dlatego zapraszamy do omówienia z nami prac, dzięki czemu przestawimy nie tylko ceny, ale również czas, w jakim zostanie zrealizowane zlecenie.

Chętnie negocjujemy cenę!

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub e-mail.

+48 22 390 62 84

biuro@geo-osnowa.pl

Głosów: 505