PEŁNY ZAKRES USŁUG GEODEZYJNYCH DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI
Geodeta Piaseczno, usługi geodezyjne Piaseczno od firmy Geo-Osnowa
  1. Główna
  2. Usługi geodezyjne

Geodeta Piaseczno

Jednym z najczęściej realizowanych przez geodetę zadań jest przygotowanie nieruchomości pod budowę domu bądź zabudowy szeregowej. Geodeta niezbędny jest zarówno przy wytyczeniu granic działki, tyczeniu budynku czy wyznaczaniu przyłączy.

Usługi geodezyjne w Piasecznie

Firma Geo – Osnowa wspomoże każdego inwestora budowlanego i to na każdym etapie prac budowlanych, na którym niezbędny jest geodeta i jego uprawnienia.

Nasze usługi geodezyjne w Piasecznie obejmują:

  • wykonanie map,
  • wyznaczanie granic,
  • wytyczenie budynków.

Specjalizujemy się również w bardziej zaawansowanych pracach. Nasz geodeta w Piasecznie wykona również:

  1. skanowanie laserowe 3D,
  2. wytyczenie nasypów i wykopów,
  3. tyczenie tras drogowych,
  4. tyczenie sieci uzbrojenia terenu czy przyłączy i wykonanie całej inwentaryzacji,
  5. sporządzanie wszelkiej dokumentacji geodezyjnej.

Geodezja w Piasecznie

Firma geodezyjna pomocna jest również przy wielu innych projektach, jak np. tworzeniu numerycznego modelu terenu czy konieczności wykonania np. fotogrametrii lotniczej. Tego rodzaju zadania również wykonuje nasz geodeta w Piasecznie i okolicach. Jako zespół specjalistów posiadamy wszystkie konieczne uprawnienia, a dzięki temu możemy wykonać geodezję w Piasecznie w bardzo szerokim zakresie.

Jak znaleźć taniego geodetę w Piasecznie?

Choć na naszej stronie widnieje cennik za usługi geodezyjne, to trzeba pamiętać, że wysokość wynagrodzenia geodety ustalana jest bardzo indywidualnie. Nasz geodeta w Piasecznie cennik zaoferuje jednak z pewnością bardzo konkurencyjny, zwłaszcza, że zapewniamy dobrą opiekę i przydatne wsparcie podczas realizowanych projektów. Ostateczna cena uzależniona jest np. od formalności prawnych, intensywności spotkań czy problematyki poszczególnego zlecenia. Jeśli więc interesuje Państwa od geodety w Piasecznie cennik, to zapraszamy do kontaktu z nami, w celu opracowania kalkulacji i przedstawienia naszej propozycji.

Chętnie negocjujemy cenę!

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub e-mail.

+48 22 390 62 84

biuro@geo-osnowa.pl

Głosów: 524