PEŁNY ZAKRES USŁUG GEODEZYJNYCH DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI
Geodeta Poznań, usługi geodezyjne Poznań od firmy Geo-Osnowa
  1. Główna
  2. Usługi geodezyjne

Geodeta Poznań

Planowanie, projektowanie, budowanie – każdy z tych procesów opiera się w dużej mierze na geodezji i kartografii. Profesjonalnie wykonane obliczenia i pomiary niezbędne są zarówno przy tworzeniu map, jak i przy realizacji zaawansowanych inwestycji budowlanych. Gdzie szukać rzetelnego geodety w Poznaniu?

Geodezja i kartografia w Poznaniu

Jednym z najczęściej wykonywanych przez geodetę zadań, jest sporządzanie map. Niezależnie od tego, czy potrzebujemy mapę do celów projektowych, w celu uzyskania pozwolenia na budowę, czy mapy podziałowej, przy rozdzielaniu terenu na mniejsze działki czy wreszcie mapy do celów prawnych, wymaganej np. do założenia księgi wieczystej, konieczna jest współpraca z geodetą. Każdą z tych map wykona dla Państwa firma Geo – Osnowa, która zajmuje się geodezją i kartografią w Poznaniu i okolicach. Tworzenie map jest bardzo odpowiedzialnym zajęciem, to od precyzyjności pomiarów, właściwego sprzętu i znajomości prawa zależy powodzenie takiego projektu. Jesteśmy również do Państwa dyspozycji również przy wykonaniu kopii mapy zasadniczej, czy mapy inwentaryzacyjnej, niezbędnej przy zgłoszeniu domu do zamieszkania.

Usługi, które jeszcze świadczymy w Poznaniu.

Oprócz projektowania map specjalizujemy się również w innych usługach geodezyjnych w Poznaniu. Dzięki posiadanym uprawnieniom i nabytej wiedzy nasi geodeci są ekspertami w swoim fachu, mogącymi samodzielnie wykonywać różnego rodzaju zadania. Z naszą pomocą zrealizują Państwo:

  • tyczenie budynków,
  • rozgraniczenie nieruchomości,
  • wyznaczanie nowych granic i weryfikowanie już istniejących,
  • obliczenie hałd i składowisk.
  • każdy bardziej zaawansowany projekt inwestycyjny, jak budowa drogi, osiedli, podział większego areału na kilkadziesiąt mniejszych działek rekreacyjnych itd.

Interesują Państwa inne usługi geodezyjne w Poznaniu? Prosimy o kontakt, w celu omówienia problemu bądź planowanego projektu.

Geodeta Poznań - Stawiamy na profesjonalizm, wiedzę i zadowolenie klienta

Geodezja wciąż się zmienia i wraz z postępem cyfryzacji czy teleinformatyzacji ewoluuje, a my wraz z nią. Dlatego nasi pracownicy nieustannie szkolą się z nowości i podnoszą swoje kwalifikacje, tak by powierzane nam zadania były wykonane szybko, precyzyjnie i bezbłędnie. Nasz geodeta w Poznaniu będzie więc dla Państwa dużym wsparciem, nie tylko od strony praktycznej, ale również od strony formalnej i prawnej. Stosujemy nowoczesny i bardzo dokładny w pomiarach sprzęt, dzięki czemu eliminujemy ryzyko powstawania błędów i nieścisłości. Korzystamy z przydatnych technologii i szukamy dobrych rozwiązań, dzięki czemu jesteśmy nie tylko przydatni na każdym etapie realizowanego projektu, ale przede wszystkim potrafimy usprawnić również pracę naszych klientów, oszczędzając ich czas i pieniądze, dzięki czemu jesteśmy bardzo konkurencyjni wobec innych firm geodezyjnych w Poznaniu.

Interesują Państwa firmy geodezyjne w Poznaniu?

Na terenie Poznania, jak i okolic do Państwa dyspozycji jest nasza firma. Wszystko bowiem, czego dotyczy geodezja w Poznaniu, znajduje się również w kompetencjach firmy Geo – Osnowa. Wystarczy jeden telefon do naszego pracownika, by poznać pełen zakres działań, przybliżone koszty, a także wiedzieć, do jakiego urzędu zapukać. Geodezja w Poznaniu nie dotyczy bowiem tylko usług pomiarowych czy technicznych, ale również realizacji wymogów formalnych. I w tym zakresie jesteśmy również bardzo pomocni.

Głosów: 276