PEŁNY ZAKRES USŁUG GEODEZYJNYCH DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI
Geodeta Radom, usługi geodezyjne Radom od firmy Geo-Osnowa
  1. Główna
  2. Usługi geodezyjne

Geodeta Radom

Szukają Państwo geodety w Radomiu?

W tak ważnych etapach budowy, jak tworzenie mapy do celów projektowych, tyczenie budynku czy wyznaczanie granic działki, warto stawiać na sprawdzone i doświadczone firmy, jak Geo - Osnowa. Każdy detal bowiem przekłada się na jakość zakończonej budowy i powodzenie całego projektu. Nasz geodeta w Radomiu zrealizuje zarówno indywidualne, jak i bardziej zaawansowane działania, związane też z inwestowaniem na szerszą skalę. Podejmujemy bowiem współpracę również z deweloperami, urzędami czy firmami budowlanymi.

Jakie usługi geodezyjne w Radomiu wykonujemy?

Standardem naszych działań jest wsparcie każdego inwestora budowlanego. Dlatego stworzymy każdego rodzaju mapę, wytyczymy budynek i wykonamy inwentaryzację pogeodezyjną. Zlecić można nam jeszcze inne usługi geodezyjne w Radomiu – między innymi:

  • podział działek,
  • tyczenie nowych granic,
  • wznowienie granic.

Jak wyceniamy nasze działania? Cennik geodety w Radomiu

Większość działań wymaga ustalenia ceny indywidualnej. Na przykład koszt sporządzenia mapy do celów projektowych zaczyna się od 700 złotych i od stopnia trudności zależy, jaka będzie cena końcowa. Dlatego geodeta cennik w Radomiu ustala bardzo indywidualnie i dopiero po oględzinach i konsultacjach może przedstawić konkretne ceny. Wtedy bowiem można uwzględnić wszystkie prace, jakie będą niezbędne ze strony geodety, do zrealizowania danego zlecenia.

Chętnie negocjujemy cenę!

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub e-mail.

+48 22 390 62 84

biuro@geo-osnowa.pl

Głosów: 524