Geodeta Wrocław

Jako firma geodezyjna z wieloletnim doświadczeniem możemy zagwarantować terminowość i najwyższą jakości wykonywanych usług. W każdym przypadku dotrzymujemy uzgodnionych wcześniej terminów, dzięki czemu Twoja inwestycja może iść naprzód bez zbędnych opóźnień. Staramy się do każdego zlecenia podchodzić w sposób indywidualny, a pracę wykonywać z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. W naszej ofercie znajduje się szeroki zakres usług geodezyjnych, a wieloletnie doświadczenie i nowoczesny sprzęt zapewniają szybki czas realizacji zleceń. Nasza kadra pracowników jest w stanie sprostać każdemu, nawet nietypowemu zleceniu. Jeśli planujesz budowę nieruchomości we Wrocławiu lub potrzebujesz dobrego geodety do innych celów, ta oferta jest skierowana do Ciebie.

Świadczymy pełny zakres usług geodezyjnych, takich jak:

  • Tworzenie map projektowych, sytuacyjno – wysokościowych czy opiniodawczych do celów prawnych,
  • Wytyczanie granic budynku,
  • Wytyczenie nasypów i wykopów,
  • Wytyczenie tras drogowych,
  • Dzielenie i scalanie działek,
  • Tworzenie inwetaryzacji geodezyjnej,
  • Wytyczanie przyłączy mediów

Wykonujemy również pracę z zakresu kartografii, w naszej ofercie znajduje się również:

  • Tworzenie map do celów zasadniczych,
  • Tworzenie map do celów projektowych

Nasza wiedza jest wciąż aktualizowana, aby świadczone przez nas usługi geodezyjne pozostawały na jak najwyższym poziomie, a wciąż zmieniające się przepisy prawne nie stanęły na drodze do zakończenia zlecenia z sukcesem. Tym z pewnością się wyróżniamy na tle innych firm. Zakres działań w naszej pracy jest bardzo szeroki i wymaga obszernej wiedzy z wielu dziedzin. Ustalanie granic nieruchomości i działek dla projektów budowlanych, tworzenie map czy tyczenie tras drogowych to codzienność w naszej pracy. Pracownicy naszej firmy geodezyjnej mierzą cechy terenu, takie jak głębokość i kształt, w oparciu o punkty odniesienia, badają ewidencje gruntów, a także przygotowują szkice i raporty, a następnie prezentują wyniki klientom.

Wrocław to bardzo atrakcyjne miasto na Dolnym Śląsku, w którym niewątpliwie warto zainwestować w budowę. Nasze usługi geodezyjne są kierowane dla klientów indywidualnych, a także firm projektowych, budowlanych i wykonawczych. Geodeta jest niezbędny zarówno podczas budowy domu na użytek własny, jak i budowy nieruchomości w celach stricte inwestycyjnych. Wykonanie wielu działań i zebranie dokumentacji przez wykwalifikowaną kadrę geodetów będzie Ci niezbędne, aby móc zacząć projektować, czy później podzielić dany grunt. Dzięki naszym usługom, możesz być pewny, że nic nie stanie na przeszkodzie do zrealizowania wymarzonego celu.

Oceń:
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

3 × trzy =