PEŁNY ZAKRES USŁUG GEODEZYJNYCH DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI
Geodeta Zyrardów, usługi geodezyjne Zyrardów od firmy Geo-Osnowa
  1. Główna
  2. Usługi geodezyjne

Geodeta Zyrardów

Od współpracy z geodetą uzależnione jest powodzenie niemal każdej inwestycji budowlanej i tej małej i tej dużej. Geodeta jednak oprócz realizacji formalności, wspomoże garścią przydatnych, często jeszcze przed budową, informacji.

Gdzie szukać geodety w Żyrardowie?

Co tak naprawdę wiemy o gruncie, na którym chcemy postawić dom, halę czy drogę? Często niewiele, a zwłaszcza nie wiemy, co kryje się głęboko pod ziemią, a przecież często od tego zależy powodzenie całej inwestycji. Dlatego geodety w Żyrardowie warto szukać nie wtedy, gdy już kupiliśmy działkę i potrzebujemy zrealizować formalności, by rozpocząć budowę. Warto bowiem jeszcze przed zakupem działki wraz z geodetą sprawdzić stan działki, tak by budynek w przyszłości nie został np. zalany.

Firma Geo – Osnowa prowadząca usługi geodezyjne w Żyrardowie oprócz zweryfikowania gruntów, sprawdzenia przebiegu granic czy wykonania całej dokumentacji geodezyjnej, zrealizuje dla Państwa również zadania z innego zakresu.

Jakie wykonamy usługi geodezyjne w Żyrardowie?

Standardowo przygotujemy:

  • wszelkiego rodzaju mapy,
  • inwentaryzację geodezyjną powykonawczą wszelkich budowli,
  • pomiary odkształceń czy przemieszczeń, a także osiadań.

W zakresie wykonywanej przez nas geodezji w Żyrardowie mogą nam również Państwo zlecić:

  1. wznowienie punktów granicznych,
  2. podział nieruchomości, jak i ustalenie przebiegu granic działki,
  3. wytyczenie nasypów czy wykopów,
  4. wytyczenie tras drogowych,
  5. skanowanie laserowe 3D.

Geodezja w Żyrardowie – ceny

Naszym klientom oferujemy doświadczenie, wiedzę, wsparcie i rzetelne podejście, a to wszystko w ramach dobrej ceny. Jaki zaoferuje geodeta w Żyrardowie cennik? Wszystko uzależnione jest od wielu czynników, a przede wszystkim nakładu pracy i stopnia skomplikowania zlecenia. Dlatego każde zapytanie traktujemy indywidualnie, dbając by jakość świadczonych usług szła w parze z racjonalną ceną. Jeśli interesuje Państwa szczegółowy cennik geodety w Żyrardowie, to zapraszamy do osobistego kontaktu z nami.

Chętnie negocjujemy cenę!

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub e-mail.

+48 22 390 62 84

biuro@geo-osnowa.pl

Głosów: 537