PEŁNY ZAKRES USŁUG GEODEZYJNYCH DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI
Pionowanie konstrukcji. Geo-Osnowa
  1. Główna
  2. Usługi geodezyjne

Pionowanie konstrukcji

W celu uzyskania pewności, że wznoszona konstrukcja budowlana odznacza się wysokim standardem bezpieczeństwa, przeprowadza się pomiary kontrolne. Takie pomiary można wykonać zarówno w trakcie budowy, jak i po jej zakończeniu. Jednym z istotnych punktów takiej kontroli, jest weryfikowanie pionowości budynku. Kontrolne pionowanie konstrukcji zrealizują Państwo z firmą Geo – Osnowa.

Pionowanie konstrukcji – informacje na temat geometrii obiektu

Każda konstrukcja budowlana posiada elementy, wymagające bardzo dokładnego ułożenia w linii pionu. Dla zweryfikowania tego, wykonuje się pionowanie konstrukcji zarówno:

  • w trakcie budowy,
  • zaraz po jej ukończeniu,
  • w czasie eksploatacji budynku.

Analizowanie tak zwanego stopnia odchyłu tych elementów jest bardzo ważne, ze względu na bezpieczeństwo, stabilność i trwałość konstrukcji.

Jak wykonuje się pionowanie konstrukcji?

Tego rodzaju kontrole pomiarowe może wykonać tylko uprawniony geodeta. Specjaliści z firmy Geo – Osnowa dysponują zarówno profesjonalnym sprzętem, jak i odpowiednią wiedzą, by nie tylko wykonać taki pomiar, ale również sporządzić odpowiednią dokumentację. Wiedza geodety jest również niezbędna, by pionowanie konstrukcji odniosło zamierzony skutek. Ważne jest bowiem, by między innymi właściwie określić punkty, w których najczęściej pojawiają się odchylenia i na tej podstawie przeprowadzić kontrolę oraz pomiary. W ramach wykonania pionowania konstrukcji, gwarantujemy Państwu również właściwą interpretację wyników.

Chętnie negocjujemy cenę!

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub e-mail.

+48 22 390 62 84

biuro@geo-osnowa.pl

Głosów: 486